Jubileuszowy spektakl w Kinie Kijów

Kolejnym etapem świętowania naszego Jubileuszu 10-lecia był udział członków Stowarzyszenia w spektaklu retransmitowanym z MET: Opowieści Hoffmana J. Offenbacha.

8 lutego 2015 r. w Kinie Kijów dzięki prezesowi Ryszardowi Rutkowskiemu oraz  dyrektor Renacie Pawlusińskiej zorganizowano specjalnie na nasze urodziny retransmisję tego spektaklu.Sama transmisja zbiegła się bowiem z naszymi głównymi obchodami – Koncertem Jubileuszowym 31 stycznia 2015.

Wspólnie obejrzeliśmy piękny spektakl, po którym udaliśmy się do  OFFklubu  w Kinie Kijów by spędzić  czas przy lampce wina i kolacji przygotowanej przed Restaurację Operową.

Prezes Elżbieta Gładysz w tym właśnie miejscu odczytała nam wszystkie listy gratulacyjne , które do nas nadeszły, a których nie sposób było czytać w czasie Koncertu 31 stycznia. Na olbrzymim ekranie puszczona została przygotowana przez Ryszarda Górniaka – członka Zarządu prezentacja ze zdjęciami z uroczystości Jubileuszu w Operze 31stycznia.  Tym razem byliśmy tylko we własnym gronie członków Stowarzyszenia. 

<<